Výroba z olivového dřeva

Původ našich výrobků

 

Prastaré olivovníky i zruční mistři řezbáři, kteří z nich tvoří malá umělecká díla, pocházejí ze Středomoří, odkud Vám dovážíme tyto produkty prvotřídní kvality. Díky ručnímu zpracování a jedinečné kresbě olivového dřeva je každý výrobek originál.

Řemeslná dílna Arte Legno

 

Řezbářská dílna Arte Legno se nachází v historickém centru středověkého města Spello v italském regionu Umbrie. Vchod tvoří oblouk starého městského opevnění z dob císaře Augusta. Jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se v kouzelné tradiční dílně, kde již dvě generace řezbářů tvoří jedinečné výrobky ze staletých olivovníků. Dřevo pečlivě vybírají tak, aby se zákazníkům dostalo jen vysoce kvalitního zboží. Není ale snadné vhodný materiál najít, proto se v budoucnu stane práce se vzácným olivovým dřevem privilegiem jen několika málo řemeslníků.

Pracujeme s vášní a věříme, že právě schopnost předávat našim

zákazníkům lásku k řemeslným výrobkům je tajemstvím našeho úspěchu.

Arte Legno se věnuje ruční výrobě unikátních dřevěných předmětů s profesionalitou a vášní už od roku 1977. Již dvě generace zkušených řemeslníků, kteří dokonale ovládají práci s drahocenným olivovým dřevem, zde tvoří jedinečné kousky, které jsou určené k využití v každodenním životě. 

Vyberte si svůj originál

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.