Aktivní filtry

Prkénka a krájecí desky

Moderní hranaté prkénko 30 cm

Arte Legno Spello
OWT-02-00/30
430 Kč
Hranaté prkénko z olivového dřeva v moderní úpravě s minimalistickými rovnými liniemi. Skvělé na krájení i servírování, snadná údržba. Vyřezáno ručně z jednoho kusu dřeva v italské řemeslné dílně Arte Legno Spello. Rozměry: Délka 30 cm, šířka 15 cm, výška 2 cm Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál...
Prkénka a krájecí desky

Moderní hranaté prkénko 20 cm

Arte Legno Spello
OWT-02-00/20
219 Kč
Hranaté prkénko z olivového dřeva v moderní úpravě s minimalistickými rovnými liniemi. Skvělé na krájení i servírování, snadná údržba. Vyřezáno ručně z jednoho kusu dřeva v italské řemeslné dílně Arte Legno Spello. Rozměry: Délka 20 cm, šířka cca 11cm, tloušťka cca 1,8 cm. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi...
Talíř průmeru 30cm
Skladem
Talíře

Talíř 30 cm

Arte Legno Spello
Art.096
1 594 Kč
Talíře

Talíř na polentu 28 x 16 x 2 cm

Arte Legno Spello
PTL27
588 Kč
Z jednoho kusu olivového dřeva vyrobený talíř pro servírování polenty. Dá se využít i k servírování dalších pokrmů. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností. Vyrobeno ručně, bez chemických přísad a lakování, ošetřeno olivovým olejem. Každý kus je originál s jedinečnou kresbou dřeva. 
Talíře

Tác a nůž na sýr malý 30 x 20 x 7 cm

Arte Legno Spello
R8R9.0
841 Kč
Stylový tác z olivového dřeva doplněný o nůž určený k servírování sýrů. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností. Vyrobeno ručně, bez chemických přísad a lakování, ošetřeno olivovým olejem. Každý kus je originál s jedinečnou kresbou dřeva. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.